КРЕДИТ

Чому Subaru?

Безпека

 

Концепція безпеки Subaru, а також перевірений часом потенціал горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і симетричного повного приводу Symmetrical AWD дає можливість водієві з будь-яким досвідом зберегти контроль над своїм автомобілем і уникнути зіткнення.

ДЕТАЛЬНІШЕ >

Купівля нового автомобіля Subaru може бути набагато ближче, ніж здається на перший погляд!

Автокредитування надає більше можливостей стати власником автомобіля Subaru в найкоротші терміни і з мінімальними фінансовими витратами. На сьогоднішній день, безпосередньо в нашому автосалоні, кожен клієнт може отримати детальну консультацію з питань придбання автомобіля в кредит, прорахувати велику кількість варіантів автокредитів від різних банків, вибрати найбільш вигідний і доступний варіант, а також прямо в салоні оформити заявку на отримання кредиту, надавши необхідний пакет документів. Для экономії часу клієнта, йому достатньо вибрати банк і автомобіль, а роботу з оформлення візьме на себе наш автосалон.

Умови банків*

*Наведені дані умов програм автокредитування банків враховують мінімальні показники розмірів первісного(першого) внеска, відсоткових ставок за користування кредитними коштами і разових комісій. Точні дані за цими показниками залежать від їх співвідношення в кожній окремій програмі автокредитування банка та наведені нижче.

**Під відсотковою ставкою 0,00% мається на увазі відсоткова ставка 0,001% річних від суми кредиту.

З детальними умовами автокредитування на покупку автомобілів Subaru Ви можете ознайомитися в нашому автосалоні за адресою: Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, 1-б

 

Умови кредитувания від КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК 

Умови кредитувания від КРЕДИ АГРИКОЛЬ БАНК ДЛЯ SUBARU XV