SubaruПослуги СТРАХУВАННЯ

СТРАХУВАННЯ

Чому Subaru?

Безпека

 

Концепція безпеки Subaru, а також перевірений часом потенціал горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і симетричного повного приводу Symmetrical AWD дає можливість водієві з будь-яким досвідом зберегти контроль над своїм автомобілем і уникнути зіткнення.

ДЕТАЛЬНІШЕ >

Плануючи придбання автомобіля, ми замислюємося про те, як звести до мінімуму ризики, пов’язані з його володінням і експлуатацією, адже автомобіль є засобом підвищеної небезпеки ,і одночасно, дорогим майном. Світова практика свідчить, що страхування автомобілів - найбільш оптимальне рішення мінімізувати можливий моральний и матеріальний збиток.

Ми співпрацюємо з наступними страховими партнерами:

 • Українська страхова група
 • VIENNA INSURANCE GROUP

Страхування транспортних засобів «АвтоКАСКО»

Переваги

Вашому авто потрібен не тільки бензин, а й надійний страховий захист, який забезпечить поліс авто страхування «АвтоКАСКО». Даний вид страхування транспортних засобів є добровільним, однак при купівлі нового автомобіля в кредит або лізинг, страхування АвтоКАСКО є обов’язковим. Страхування автомобіля АвтоКАСКО допомогає зберегти Ваші кошти, вкладені в купівлю автомобіля і забезпечує відшкодування збитків, які виникають у разі його пошкодження, внаслідок:

 • дорожньо-транспортної пригоди;
 • пожежі;
 • Стихійного лиха;
 • потрапляння каменів, падіння предметів;
 • протиправні дії третіх осіб (крадіжка деталей автомобіля, бій шибок та інше);
 • викрадення або повної загибелі транспортного засобу.
   

Додаткові послуги (входять в страхування «АвтоКАСКО»)*

 • Евакуація автомобіля в разі ДТП або технічної поломки, при якій автомобіль не може самостійно продовжувати рух. Евакуація здійснюється на найближчому СТО офіційного дилера Subaru або до місця проживання клієнта;
 • Інформаційно-організаційні послуги: при необхідності, невідкладний виклик на місце ДТП служб екстреної допомоги (ДАІ, МНС, «Швидка допомога»);
 • Можливість оплати страхового платежу в розстрочку (2 платежу без підвищення вартості страховки);
 • Виплата при пошкодженні скла, фар, дзеркал без надання довідок компетентних органів;
 • Клієнти, які придбали поліс КАСКО в автосалоні Субару Центр «Славмоторс», у разі настання страхової події обслуговуються позачергово.

*Перелік додаткових послуг буде залежати від обраної клієнтом страхової компанії та тарифного пакету АвтоКАСКО

Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту на території України (ОСЦПВ)

Необхідність

Страховий поліс цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ), не тільки дасть можливість уникнути штрафу Державтоінспекції але й якщо з Вашої вини, в результаті дорожньо-транспортної пригоди на території України, пошкоджений чужий автомобіль або постраждали люди, то при наявності у Вас страхового поліса ОСГПО, страхова компанія відшкодує завдані Вами збитки по майну і сплатить потерпілим витрати на відновлення здоров’я. Згідно ст.13 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» від 01.07.2004 г. № 1961, введено обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників автотранспорту, наявність таких полісів обов’язково з початку 2008 року.

З детальними умовами автострахування Ви можете ознайомитися в нашому автосалоні за адресою: Херсон, проспект Адмірала Сенявіна, 1-б