SubaruНовини НА ТОКІЙСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ 2018 SUBARU ПРЕЗЕНТОВАЛА НОВИЙ КОНЦЕПТ VIZIV PERFOMANCE STI

НА ТОКІЙСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ 2018 SUBARU ПРЕЗЕНТОВАЛА НОВИЙ КОНЦЕПТ VIZIV PERFOMANCE STI

Чому Subaru?

Безпека

 

Концепція безпеки Subaru, а також перевірений часом потенціал горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і симетричного повного приводу Symmetrical AWD дає можливість водієві з будь-яким досвідом зберегти контроль над своїм автомобілем і уникнути зіткнення.

ДЕТАЛЬНІШЕ >

23.02.2018 14:43

12 січня в ході презентації на Токійському тюнинг-шоу, корпорація Субару спільно з компанією Subaru Tecnica International Inc. (STI)* представили новий концепт «Subaru VIZIV Performance STI Concept».

З 12 по 14 січня на стенді Subaru експонуватиметься модель «Subaru VIZIV Performance»** у версії STI,  що втілює концепцію бренда Subaru: задоволення від керування автомобілем і душевний спокій. Також в рамках тюнінг шоу будуть показані інші моделі бренда, такі як: «Subaru Levorg STI Sport - STI Performance» і «Subaru BRZ STI Sport - STI Performance», у версіях STI.

Що стосується гоночних автомобілів, то для 24-годинної гонки Нюрбургринга на витривалість представлена модель «WRX STI NBR Challenge 2016» та «Subaru BRZ GT300 2017» - для міжнародного чемпіонату серед автомобілів класу GT - Super GT.

* STI: Розташована в Мітаці, Токіо. Компанія управляє спортивними заходами Subaru.

** VIZIV - це вигадане слово, від фрази «Бачення для інновацій».