SubaruНовини EURO NCAP ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ І НАЗВАЛИ НАЙБЕЗПЕЧНІШІ АВТОМОБІЛІ 2017 РОКУ

EURO NCAP ПІДВЕЛИ ПІДСУМКИ І НАЗВАЛИ НАЙБЕЗПЕЧНІШІ АВТОМОБІЛІ 2017 РОКУ

Чому Subaru?

Безпека

 

Концепція безпеки Subaru, а також перевірений часом потенціал горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і симетричного повного приводу Symmetrical AWD дає можливість водієві з будь-яким досвідом зберегти контроль над своїм автомобілем і уникнути зіткнення.

ДЕТАЛЬНІШЕ >

23.02.2018 14:36

Subaru XV і Subaru Impreza отримали максимальну оцінку в п'ять зірок і стали переможцями 2017 року у підсумках загальноєвропейського тесту  Euro NCAP.  Обидві моделі Subaru XV і Impreza показали найкращі результати у класі «малий сімейний автомобіль» за наступними параметрами: захист  дорослих, захист  дітей і безпека пішоходів.

Крім того, Subaru XV і Impreza показали відмінні результати в тестуванні систем попередження зіткнення, включаючи автономне аварійне гальмування.
Обидві моделі розроблені на базі нової платформи Subaru Global Platform, яка забезпечує ще більш високий рівень безпеки. Крім цього, автомобілі обладнані інноваційною системою допомоги водієві EyeSight.

У 2016-2017 рр. Subaru XV і Impreza удостоїлися Гран-прі з безпеки за програмою тестуванні безпеки нових автомобілів (JNCAP), організованої Міністерством землі, інфраструктури, транспорту та туризму в Японії (JNCAP), показавши найкращий результат за всю історію JNCAP.