SubaruПослуги SUBARU ASSISTANCE

SUBARU ASSISTANCE

Чому Subaru?

Безпека

 

Концепція безпеки Subaru, а також перевірений часом потенціал горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і симетричного повного приводу Symmetrical AWD дає можливість водієві з будь-яким досвідом зберегти контроль над своїм автомобілем і уникнути зіткнення.

ДЕТАЛЬНІШЕ >

«Субару Україна» представляє сервісну програму Subaru Assistance, завдяки якій власники автомобілів марки Subaru отримують повний цикл технічної підтримки в дорозі, широкий комплекс консультаційних послуг, а також цілу гаму додаткових сервісів, включаючи трансфери, підмінні автомобілі, поселення в готель, цілодобові консультації лікаря і юриста.

Дисконтні програми

Володіти картою Subaru Assistance не тільки корисно, але й вигідно. Володарі карт отримують можливість не тільки скористатися численними послугами в рамках програми, а й стають учасниками бонусних програм від партнерів «Субару Україна».

Основною перевагою Subaru Assistance є потужна інформаційна складова, завдяки якій власник Subaru може вирішити більшість проблем, що виникають в дорозі за допомогою одного лише телефону. Далі ми наводимо приклади звернень до служби Subaru Assistance, у відповідь на які власникам Subaru була надана всебічна допомога.

 

Завантажити PDF