SubaruТехнологіі

Технологіі

Чому Subaru?

Безпека

 

Концепція безпеки Subaru, а також перевірений часом потенціал горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і симетричного повного приводу Symmetrical AWD дає можливість водієві з будь-яким досвідом зберегти контроль над своїм автомобілем і уникнути зіткнення.

ДЕТАЛЬНІШЕ >

Епізод 1 Subaru technology Subaru Boxer

Історія розробки легендарного горизонтально-опозитного двигуна Subaru Boxer. Які труднощі виникли у інженерів компанії Subaru і як вони їх подолали. І які переваги ми отримали завдяки такому двигуну.

Епізод 2 Subaru technology symmetrical AWD

Самий великий в світі виробник автомобілів з повним приводом -компанія Subaru. І її система симетричного повного приводу поліпшується з кожним роком, адже головні її переваги-це безпека і маневреність.

Епізод 3 Subaru technology DC3

Філософія компанії Subaru- це інновації. І динамічна система контролю підвіски явне тому підтвердження. Хороше зчеплення шин з дорогою, поглинання вибоїн, поліпшена керованість і комфорт пасажирів-тільки деякі її переваги.

Епізод 4 Subaru technology Safety

Безпека - це головний критерій автомобілів Subaru. Інженери компанії провели безліч тестів, перш ніж розробили укріплений кільцевої каркас. Він захищає не тільки пасажирів в салоні, але і пішоходів, для захисту в усіх напрямках.

Епізод 5 Subaru technology X MODE

Якщо Ви хочете реалізувати максимальний потенціал автомобіля режим X Mode Вам в цьому допоможе. Він зможе дати відчуття внутрішнього спокою і задоволення від керування. Тому що ця технологія, яка підсилює задоволення від управління авто.

Епізод 6 Subaru technology Lineartronic DIT SI DRIVE

Трансмісія Lineartronic і двигун прямого вприскування DIT- це результати тривалих розробок технологій компанії. Завдяки точним налаштуванням, ці два компоненти гармонійно інтегрувалися в автомобілі Subaru.