Subaruwrx sti Безпека

Безпека

Почему subaru?

Безпека

 

Концепція безпеки Subaru, а також перевірений часом потенціал горизонтально-опозитного двигуна SUBARU BOXER і симетричного повного приводу Symmetrical AWD дає можливість водієві з будь-яким досвідом зберегти контроль над своїм автомобілем і уникнути зіткнення.

ДЕТАЛЬНІШЕ >

АКТИВНА БЕЗПЕКА

Коли ви вибираєте Subaru, ви не просто вибираєте автомобіль. Ви вибираєте компанію, яка зобов'язується захищати вас і тих, кого ви любите. Ми з самого початку виробництва автомобілів сконцентрувалися на дослідженнях в області активної безпеки і робимо все можливе, щоб кожне наступне покоління автомобілів було безпечніше попереднього. Дізнайтеся більше про наших провідних інноваціях у сфері безпеки, і чому Subaru є лідером у виборі серед водіїв з дітьми.

Симетричний повний привід Symmetrical AWD

Ви відчуєте себе комфортно і безпечно за кермом. Система Symmetrical AWD призначена для оптимізації зчеплення і балансу на дорозі. За рахунок симетрії досягається баланс. А баланс дає Вам стійкість, керованість і безпеку. Вся система розташована таким чином, що її вісь збігається з поздовжньою віссю автомобіля. Завдяки цьому врівноважується розподіл ваги на все колеса рівномірно, що забезпечує максимальну продуктивність і комфорт. Впливати несприятливі погодні умови або на пересіченій місцевості навіть на високій швидкості, симетричний повний привід Symmetrical AWD забезпечує стійкість, маневреність і тягу, що допомагають Вам уникнути критичних ситуацій в разі їх виникнення.

Горизонтально-опозитний двигун SUBARU BOXER

Двигун-це серце автомобіля. Серце Subaru Boxer поєднує в собі баланс сили і ефективності. Невелика висота і низьке положення центра ваги позитивно позначаються на ходових характеристиках автомобіля. Також варто відзначити розташування циліндрів. При їх русі один до одного в горизонтальній площині досягаються максимально низький рівень вібрацій. Subaru Boxer виконаний так, що при сильному ударі лоб в лоб, двигун, завдяки своєму горизонтальному розташуванню йде під кузов автомобіля, а не в салон, тим самим підвищуючи рівень безпеки.

Місце водія

Ергономіка і дизайн для більшої концентрації на управлінні Інтер'єр автомобіля Subaru розроблений таким чином, що при використанні аудіосистемою, клімат-контролем або ж навігацією, зводяться до мінімуму фактори, що будуть відволікати водія від керування. Наприклад, екран навігації, багатофункціональний дисплей і інші елементи управління системами розташовані на одному рівні зі щитком приладів, що забезпечує швидке і комфортне зчитування інформації при мінімальному русі очей. У нижній частині центральної консолі знаходяться такі часто використовувані елементи управління, як клімат-контроль і панель управління аудіосистемою. Спеціальні форми кнопок і великих перемикачів полегшують їх використання на дотик.

Позиція водіння

Сидіння мають таку форму і структуру будови, що створюють максимально комфортне положення для природних рухів, необхідних під час водіння. Це допомагає знизити втому, поліпшити безпеку і комфорт. Subaru використовує сидіння, які забезпечать водіям правильне положення їх тіла. Вони мають великий діапазон регулювання, а також регулювання рульового колеса, щоб водії з самим різним типом будови тіла могли знайти своє оптимальне положення за кермом.

Світлодіодні фари головного світла

Фари ближнього світла автоматично регулюють рівень світлового пучка і висвітлюють дорогу так добре, що Ви відчуваєте себе безпечніше і впевненіше під час водіння. Вони яскраві, притому одночасно більш економічні і довговічні за рахунок світлодіодних ламп.

 

ПАСИВНА БЕЗПЕКА

SUBARU BOXER забезпечує новий рівень безпеки. Опозитний двигун встановлюється на підрамнику і має плоску форму, залишаючи простір між твердими деталями двигуна і порівняно м'яким капотом. Це дозволяє ефективніше поглинути енергію удару при нагоді наїзду автомобілем на пішохода або при іншому лобовому зіткненні. Двигун в зборі вдає із себе металевий моноблок, що робить його дуже міцним і міцним. У разі аварії він навряд чи зігнеться або деформується. Двигун SUBARU BOXER значно підвищує рівень безпеки, що доведено високими рейтингами, які неодноразово присвоювалися автомобілів Subaru, починаючи з самого першого краш-тесту.

Подушки безпеки водія та пасажира

Дана система підвищує безпеку Вас і близьких. Подушки компактно розташовані в рульовому колесі і приладової панелі і миттєво розкриваються, забезпечуючи захист. Ви будете мати максимально ефективний результат роботи системи тільки при спільній використанні з ременями безпеки.

Підрамник

Підрамник вперше з'явився на моделях Legacy і Outback в 2009 році в якості однієї з доробок існуючої конструкції. Поряд з силовим каркасом кільцеподібної форми Subaru, підрамник використовується для ефективного поглинання енергії зіткнення. Під час лобового зіткнення, підрамник направляє двигун вниз під кутом з метою мінімізації шкоди для знаходяться в салоні людей. Також забезпечується зміцнення дверей і бічних стійок, що підвищує рівень активної безпеки. Крім того, підрамник призначений для плавного деформування і більш ефективного поглинання енергії при зіткненні ззаду.

Силовий каркас кільцеподібної форми

Subaru використовує силовий каркас кільцеподібної форми, який захищає салон від ударів при фронтальних, фронтальних зміщених, бічних і задніх зіткненнях. Forester став хітом продажів у всьому світі завдяки високому рівню безпеки. Така конструкція ефективно поглинає удари з будь-якого напрямку при зіткненні, забезпечуючи надійний захист салону. Спочатку дане рішення позиціонувалася як посилення безпеки кузова при зміщених зіткненнях, проте, унікальна кільцева структура Приєднуйтесь кожну стійку до даху і підлоги продемонструвала високий рівень безпеки.